Поділитися публікацією:

Фото ілюстративне

Переважна кількість абонентів ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» сумлінно розраховуються за отримані комунальні послуги з централізованого теплопостачання на гарячого водопостачання. Проте, на превеликий жаль, існують і такі, які протягом багатьох років ухиляються з тих чи інших причин від сплати по отриманих рахунках. Саме з такими громадянами працює група по роботі з боржниками, яка існує при Сервісному Центрі нашого підприємства.

Працівники цієї групи активно використовують усі методи роз’яснення при роботі із боржниками. В разі, коли методи роз’яснювальної роботи не дають результатів, доводиться впроваджувати заходи щодо примусового стягнення боргу після винесення рішення суду і залучення працівників Державної виконавчої служби (ДВС).

Успіхом увінчався минулий тиждень роботи цієї групи. Увагу працівників привернув до себе пан Роман, що проживає в обласному центрі й мешкає на вулиці Гната Хоткевича. Цей чоловік за 5 років заборгував понад 18 тис. гривень.

Після появи в квартирі боржника головного державного виконавця та дільничного представника поліції, які наклали арешт і вилучили, в рахунок погашення боргу, побутову техніку, ситуація радикально змінилася.

На другий день після візиту представників влади, боржник прийшов до ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» для погодження погашення заборгованості. 7 лютого ним було сплачено в рахунок погашення боргу 3,5 тисячі гривень, а також судовий збір на суму 151,80 грн. Був укладений Договір про розтермінування заборгованості, але крім того боржник повинен оплатити збір виконавчої служби і погасити всі судові витрати.

Нагадуємо, що споживачі можуть скористатися програмами житлових субсидій чи реструктуризації заборгованості.


Поділитися публікацією:
Теги: