Поділитися публікацією:

Фото: firtka.if.ua

Фіртка взялася проаналізувати декларації міського голови Івано-Франківська та його заступників. Зокрема, журналісти поцікавилися автомобілями, які керівники міста мають у власності.

Як виявилось, власних авто не мають одразу три заступники міського голови – Олексій Кайда, Микола Вітенко та Олександр Левицький та секретар міської ради Івано-Франківська – Оксана Савчук.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків нещодавно придбав новенький автомобіль в кредит. Про це він особисто повідомив громадськість на своїй сторінці у соцмережі.

Міський голова обрав автомобіль SKODA OCTAVIA 2016 року випуску за 468 742 гривень. За повідомленням Р.Марцінківа, покупку здійснено за кошти, які отримані, як кредит у ПАТ «Кредо-банк», а також від продажу автомобіля Daewoo Lanos (ЗАЗ TF 6940, 2011 року випуску). До слова свій попередній автомобіль, міський голова продав за  4 тисячі доларів.

Раніше згідно даних у декларації, оприлюдненою на сайті НАЗК, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків керував легковим автомобілем ЗАЗ, TF 6940 2011 року випуску, який продав, щоб купити SKODA OCTAVIA.  

SKODA OCTAVIA (фото ілюстративне)

 ЗАЗ, TF 6940 (фото ілюстративне)

За здоровий спосіб життя та чистоту довкілля виступає перший заступник міського голови Микола Вітенко. Адже ні в нього, ні у його дружини автомобілів немає.

http://mygazeta.com/i/2016/09/pic182.jpg

 

Заступник міського голови з економічних питань Богдан Білик у своєму автопарку має два авто.

У власності Богдана Білика два легкових автомобілі: Hyndai Tucson (2011) вартістю 199 900 гривень та Skoda Octavia (2006) за 93 348 гривень.

До слова, Б. Білик єдиний із заступників міського голови Івано-Франківська, хто має задекларовані “на себе” автомобілі.

Hyndai Tucson (фото ілюстративне)

Skoda Octavia (фото ілюстративне)

Заступник міського голови Івано-Франківська із земельних та архітектурних питань Олексій Кайда автомобілів у власності не має.

Однак екс-дружина, біатлоністка Олена Підгрушна задекларувала два автомобілі Volkswagen Golf 2012 року і Mitsubishi Pajero 2010 року.

Вартість Volkswagen Golf  в середньому сягає від 10-13 тисяч доларів,  а  Mitsubishi Pajero 2010 року можна придбати за 17 950 – 19 900 $.

Volkswagen Golf (фото ілюстративне)

 

 Mitsubishi Pajero (фото ілюстративне)

Заступник міського голови з гуманітарних питань Олександр Левицький теж без автомобіля.

У його власності, згідно декларації, немає авто, однак дружина Юркевич Ольга володіє ЗАЗ  TF69YO  2011.

Вартість автомобіля ЗАЗ TF69YO  в середньому сягає від 4 200 – 6 000 доларів.

ЗАЗ  TF69YO (фото ілюстративне)

У секретаря міської ради Івано-Франківська Оксани Савчук також немає автомобіля.

Втім чоловік Оксани Савчук, Андрій задекларував легковий автомобіль MITSUBISHI ASX 2013 року випуску. Таке авто можна придбати в середньому від 13 300 до 18 000 доларів.

 MITSUBISHI ASX (фото ілюстративне)

Олександра Бакун

Джерело 


Поділитися публікацією:
Теги: