Поділитися публікацією:

Фото ілюстративне

Львівська фірма з литовським капіталом ТОВ «Балтія-Сервіс» виграла конкурс на управління понад 200 малоповерховими житловими будинками Івано-Франківська.

Як повідомило видання «Код», таке рішення прийняла конкурсна комісія виконкому Івано-Франківської міської ради. Цю інформацію ZAXID.NET також підтвердила директорка компанії «Балтія-Сервіс» Ольга Скиба.

За її словами, компанія братиме участь у подібних конкурсах на обслуговування будинків, мешканці яких не організують ОСББ до моменту ліквідації ЖЕКів, по всіх обласних центрах Західної України.

«Ми братимемо участь в таких конкурсах по всій Західній Україні, – повідомила Ольга Скиба. – В обласних центрах – це точно, але й не відкидаємо районні центри та менші міста, як наприклад, Стрий чи Борислав».

До Івано-Франківської міськради, окрім ТОВ «Балтія-Сервіс» конкурсну пропозицію подала лише одна місцева фірма ТзОВ «Управляюча компанія ПРОФ-СЕРВІС».

За даними єдиного державного реєстру, засновниками компанії ТОВ «Балтія-Сервіс» є львівське приватне підприємство «Авра-Інтер» із внеском 375 тис. грн та ЗАТ «Цівінті» (Вільнюс, Литва) з внеском 1,125 млн грн.

За словами Ольги Скиби, ЗАТ «Цівінті» управляє житловими будинками у різних містах країн Прибалтики і на український ринок фірма вирішила зайти після того, як в Україні запланували реформу житлово-комунального господарства. Нагадаємо, в Україні планують ліквідувати ЖЕКи, а всі багатоквартирні житлові будинки перевести в управління ОСББ або ж приватних компаній.

Джерело: westnews.com.ua


Поділитися публікацією:
Теги: