Поділитися публікацією:

Фото ілюстративне

Війна між водіями франківський маршруток і студентами ПТУ перейшла на новий рівень – тепер перевізники конфісковують у пасажирів учнівські квитки.

На початку лютого учні франківський шкіл отримали нові учнівські квитки, які гарантують їм право безкоштовного проїзду у будні з 7 до 19 години. Разом зі школярами такі ж квитки отримали і студенти ПТУ, тому вони сподівались, що дія рішення виконкому поширюється і на них. Проте, насправді це не так, пишуть Версії.


Однак водії, замість того, щоб пояснити студентам ПТУ, просто виганяють їх з маршруток або забирають учнівські квитки. Про один такий випадок написала в соцмережі Фейсбук Таня Мних.

«Хочу написати пару слів про наші чудові маршрутки. Особливо відзначу 25 маршрут,номер АА 2576АТ, який без пояснень забрав у сина учнівський квиток. Відколи водіям надали таке право???? Таких чарівних водії напевне нема ніде,покурити і послухати музику-це вміють,нахамити пенсіонерам-теж навчились. А тепер у дітей відбирають учнівські».

В коментарях жінка уточнила, що син – студент 2 курсу ПТУ.

«Сказав що воно несправжнє і печатка йому не сподобалась, – продовжила Таня Мних. – Ми теж не сподівались, та на початку лютого діти отримали учнівські. Та мене вже мало що дивує,син раніше показував в транспорті посвідчення дитини з багатодітної родини,це теж не підходило. Плати і все!!!»


Поділитися публікацією:
Теги: