Поділитися публікацією:

Фото взято з інтернету

Міський голова Руслан Марцінків під час оперативної наради розповів, що до нього 13 лютого прийшли працівники Управління боротьби з економічною злочинністю.

Причиною стало те, що мер взяв кредит на новий автомобіль і ніби-то вчасно про це не вказав у декларацію. Також він сказав, що до нього приходять «дивні листи» з ОСББ, де просять розповісти про доходи та склад сім’ї. Крім того, в УБЕЗ хочуть отримати дані про всіх працівників міськради, міськвиконкому, їхнє преміювання тощо.

«Це означає, що прибиральники, працівники дорожньої служби корупціонери? Такі дії неправомірні, буду захищати працівників. Оголошую боротьбу з корупцією. Зробимо окрему кнопку на 1580, куди зможуть інформувати про наливайки, гральні заклади, обмінники валют», – сказав він і пообіцяв звернутися до суду, оскільки такі запити вважає неправомірними.

«Такий психологічний тиск вважаємо непрофесійний», – додала секретар міської ради Оксана Савчук.

Заступник міського голови Олексій Кайда вважає, що це політична розправа над не провладним мером і закликав містян повідомляти про факти корупції, інформує кореспондент “Галки”.


Поділитися публікацією:
Теги: