Поділитися публікацією:

У територіальному центрі соціального обслуговування, що на вулиці Драгоманова, 3, (біля природничо-математичного ліцею) уже третій день видають «компенсаційні талони для обліку пільгового проїзду» пенсіонерам за віком, інвалідам ІІІ групи та дітям із багатодітних родин.

Про це повідомляє прес-служба Коломийської міськради.

Відповідно до рішення міської ради, кожен з цієї категорії коломиян отримує 50 талонів, якими буде розраховуватися за проїзд у міських маршрутках протягом року.

За два дні працівники терцентру видали уже 1400 особам.

Нагадуємо, що від 1 лютого перевізники Коломиї, відповідно до підписаних додаткових угод, здійснюють без обмежень безкоштовний проїзд таких категорій: – інваліди І та ІІ групи, особи, які супроводжують інвалідів І групи (не більше одного супроводжуючого); – інваліди війни та прирівняні до них особи; – діти-інваліди; – діти-сироти; – діти, позбавлені батьківського піклування; – члени сімей загиблих в АТО; – учасники бойових дій; – учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 1 та 2 категорії.

Додатково, при пред’явленні відповідного посвідчення пільговика, здійснюють безкоштовні перевезення всіх пільгових категорій громадян маршрутними автобусами з позначкою “Пільговий”.


Поділитися публікацією: