Поділитися публікацією:

Фото ілюстративне

На індивідуальний прийом до фахівця центру зайнятості можна записатись через Інтернет.

З січня 2017 року запрацював унікальний сервіс з електронних послуг для осіб, що шукають роботу та безробітних.

За допомогою Інтернету можна самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатись на індивідуальний прийом до фахівця центру зайнятості без попереднього відвідування центру зайнятості.

На порталі Державної служби зайнятості (www.dcz.gov.ua) громадянам України через рубрику “Електронні послуги” стала доступна функція “Електронна черга реєстрації безробітних”.

Громадяни можуть записатись на:

  • отримання консультації з питань: сприяння працевлаштуванню; вибору професії; профнавчання; профорієнтації; тимчасової зайнятості; юридичних аспектів у сфері зайнятості тощо;
  • перший прийом для осіб, які не перебувають на обліку в центрі зайнятості та мають бажання звернутись до центру зайнятості для пошуку роботи.

У разі якщо особа зарезервувала для себе час, їй не потрібно отримувати талон на відвідування, а необхідно безпосередньо звернутись до фахівця центру зайнятості у зарезервований час (на табло у секторі самостійного пошуку роботи відобразиться запрошення з номером талону на робоче місце, про які особа буде повідомлена під час запису на прийом засобами електронної черги).

 


Поділитися публікацією:
Теги: