Поділитися публікацією:

Фото ілюстративне

Директор департаменту фінансів ОДА Ірина Мацькевич каже, що за січень забезпечили виконання обласного бюджету на 120%, а за два тижні лютого – на 78%. За її словами, це хороший результат, проте важко прогнозувати, якою буде ситуація до кінця року. По виплаті заробітної плати заборгованостей не було, проте труднощі виникали із новоствореними ОТГ.

«З ОТГ трохи важко працювати, бо вони ще не звикли, що мають подавати інформацію в управління вчасно. Так, досі дві ОТГ не подали проекти рішення щодо бюджету на 2017 рік», – зауважила Мацькевич.

Голова обласної ради Олександр Сич вважає, що ОТГ тільки утворились і не можуть включитись у робочий процес одразу.

«Можливо, деяким ще не вистачає коштів ні на культуру, ні на охорону здоров’я. Нам треба думати, як їм допомогти, що порекомендувати і що робити», – каже Сич.

Сич каже, що варто робити наради, семінари, де людей ввели б у курс справ і навчили як працювати. Вважає, що у новостворених громадах мало людей з фаховим потенціалом, тому їх треба вчити і консультувати.

«21 лютого буде семінар, на якому зберемо керівників районів, фінансових представників. З ними будуть працювати та надавати необхідну інформацію», – додала Ірина Мацькевич.


Поділитися публікацією: