Поділитися публікацією:

Фото ілюстративне

У середу, 15 лютого, в Івано-Франківську презентували проект дорожньої розмітки і зміни дорожнього руху на складних ділянках міста. Також проект передбачає облаштування кількох зупинок громадського транспорту.

Йдеться про реконструкцію двох перехресть: вулиць Галицької, Горбачевського та Калуського шосе (район АС-2), а також перехрестя Галицька-Новгородська-Дністровська (в районі ЦУМ).

«Наше рішення доволі просте, воно перевірене багатьма містами Європи, – каже співавтор ідеї, начальник відділу дорожньої інфраструктури департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Мирослав Федорків. – Проект включає у себе все необхідне – освітлення, світлофори, дорожні знаки, острівці безпеки, велодоріжки, асфальтування. Під час створення проекту ми подумали про всіх учасників руху: водії, пішоходів, велосипедистів».

Директор департаменту Михайло Смушак зазначив, що цей проект буде дуже корисним для нашого міста і дозволить вирішити безліч проблем.

«У нас відсутні елементи як для водіїв, так і для пішоходів. Цей проект демонструє, як можна організувати проїзд для кожного учасника дорожнього руху. У якості та безпеці такий проект у десятки разів є безпечніший», – переконаний керівник департаменту.

Вартість проекту – 10 млн, вже цьогоріч для проекту проведуть тендер.


Поділитися публікацією:
Теги: