Поділитися публікацією:

Фото: if.gov.ua
14 лютого голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук офіційно представив голову Галицької РДА Миколу Поповича, зачитавши розпорядження Президента України.

Вітаючи Миколу Поповича із зайняттям відповідальної посади, очільник Прикарпаття окреслив основні напрямки роботи щодо поліпшення соціально-економічного становища в районі, зокрема щодо розвитку туристичної галузі.

«Сьогодні як обласною, так і районною владою уже проводиться велика кількість роботи щодо перетворення Княжого Галича на один із найбільших туристичних центрів Західної України, створення Пантеону галицьких князів – і усе це буде в першу чергу на ваших плечах, на вашій відповідальності», – зазначив Олег Гончарук.

galich1

Народний депутат України Михайло Довбенко, який був на заході, звернув увагу на результати роботи Галицької райдержадміністрації за минулі два роки, а також наголосив на важливості здачі в експлуатацію об’єктів соціальної інфраструктури з високим ступенем готовності, впровадженню енергоефективних технологій, об’єднання територіальних громад.

galich3

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації


Поділитися публікацією:
Теги: