Поділитися публікацією:

Фото ілюстративне

15 лютого за участю директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Мирона Матейка та його заступників – Миколи Стовбана та Віталія Федоріва, голови постійної комісії облради з питань охорони здоров’я та соціальної політики Манолія Піцуряка відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків.

Серед питань, які виносились на розгляд, було і питання медичної галузі, зокрема, йшлося про спрямування залишку медичної субвенції та перерозподіл бюджетних призначень по ДОЗ ОДА.

За словами Мирона Матейка, від державного бюджету централізовано було отримано 4 мільйони гривень на закупівлю розхідних матеріалів для перитонеального діалізу. Крім того, департаментом охорони здоров’я по загальному фонду було розприділено 100 тисяч гривень на харчування пацієнтів обласного госпіталю ветеранів війни, 50 тисяч гривень затверджено на закупівлю препарату «Таміфлю», так як за спостереженнями епідеміологів у кінці лютого можливий ріст захворювання на грип.

Як наголосив керівник, область забезпечена майже усіма імунодепресантами і йде у графік проведення тендерів. Питання тільки стоїть по придбанню препарату «Міфортік», на який виділено 190 тисяч гривень і воно буде вирішене у десятиденний період за умови фінансування. Понад 130 тисяч гривень планується виділити для Прикарпатського клінічного онкологічного центру на закупівлю хіміопрепаратів.

Також у межах цільових видатків у складі медичної субвенції в сумі 151, 3 тис. гривень було розприділено між лікувальними закладами на придбання лікарських засобів та виробів медичного призначення для громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

У свою чергу, голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків Микола Палійчук доручив керівництву департаменту охорони здоров’я віднайти кошти на встановлення комп’ютерного томографа в обласній дитячій клінічній лікарні.

Джерело

 


Поділитися публікацією:
Теги: