Поділитися публікацією:

Фото: УНН

Шокуюча історія сталася сьогодні, 16 лютого, близько дев’ятої години ранку в будинку, що по вулиці Мазепи у Львові.

Прибиральниця будинку на 13 поверсі знайшли коробку, у якій було тіло мертвої дитини, написали очевидці у спільноті «Варта 1». Жінка негайно викликала правоохоронців. Про це пише PRESS-ЦЕНТР.

– Так, у картонній коробці дійсно знайшли тіло новонародженої дитини, – підтвердили інформацію в обласному управління Національної поліції. – Призначено ряд експертиз, у тому числі й судово-медична, які мають встановити причину смерті немовляти. Окрім того, правоохоронці шукають матір дитини.

Однак згодом стали відомі подробиці цієї моторошної історії. Виявляєтеся, в під’їзд підкинули вже мертву дитину, навіть одягнену і загримовану для поховання. Окрім того, поруч в коробці лежав навіть хрестик.

– На тілі експерти виявили, що вже проводився розтин, тобто експертиза була раніше, – розповідає кореспонденту PRESS-ЦЕНТР речниця обласної Національної поліції Світлана Добровольська. – Очевидно, дитина народилася в лікарні, але потім померла. Медики провели розтин і віддали тільце батькам для поховання. Проте, чому немовля не поховали належним чином, а підкинули в будинок, залишається загадкою.

Зараз правоохоронці також з’ясовують, де саме народилася дитина і хто проводив експертизу.


Поділитися публікацією:
Теги: