Поділитися публікацією:

Фото ілюстративне

Мешканці краю, не думаючи, повідомляють конфіденційні дані про банківські рахунки незнайомцям по телефону, чим стимулюють злочинців до наживи.

Таким способом 14 800 гривень з банківської картки втратив мешканець міста Бурштина Галицького району. Чоловікові на мобільний телефоннадійшло смс- повідомлення з текстом про те, що його банківська карточка “Ощадбанку” заблокована. Перетелефонувавши на цей же номер, йомув ідповіли і представилися працівником одного із місцевих банків та повідомили про заблокування карточки. Щоб її розблокувати потрібно надати код смс-повідомленням, яке надійшло додатково. Потерпілий не задумуючись так і зробив в результаті чого з банківської картки зникло 14 800 гривень.

Краяни, не будьте такими довірливими! Не надавайте будь яку інформацію, пов’язану з особистими банківськими рахунками та фінансовими операціями незнайомцям по телефону. Запам’ятайте – працівники банку не телефонують до клієнтів з проханнями поміняти у телефонному режимі паролі карток, продовжити їх дію чи допомогти перевести гроші на рахунок або як розблокувати картку. Тому не слід розголошувати пін-коди чи номери карток невідомим по телефону, а також слідувати їх інструкціям. Будьте обачними, бережіть власні гроші!


Поділитися публікацією:
Теги: