Поділитися публікацією:

Фото: firtka.if.ua

На засіданні постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків, яке відбулося 15 лютого, розглядалося питання щодо спрямування залишку медичної субвенції та перерозподіл бюджетних призначень по департаменту охорони здоров‘я облдержадміністрації.

Голова комісії Микола Палійчук звернув увагу на те, що придбаний ще минулого року для обласної дитячої лікарні комп‘ютерний томограф вартістю майже 10 млн. грн. до сих пір не встановлений.

«Другий місяць минає – томограф стоїть. А дітям потрібно проходити обстеження. Чому ми маємо возити дітей в обласну клінічну лікарню, якщо ми вже придбали цей апарат для дитячої ? Потрібно обов‘зково передбачити кошти на встановлення комп‘ютерного томографа», – наголосив голова комісії.

Крім того, Микола Палійчук підняв проблему недостатнього фінансування дітей, хворих на онкологічні захворювання.

«Скрізь у засобах масової інформації, в соцмережах бачимо тисячі звернень про допомогу онкохворим дітям. Люди власними силами збирають кошти на їх лікування. Ми повинні знайти можливість хоча б частково забезпечити придбання медикаментів та покрити витрати на лікування дітей з онкологічними захворюваннями», – наголосив Микола Палійчук.

Джерело


Поділитися публікацією:
Теги: