Поділитися публікацією:

Фото: autocentre.ua

Міністерство внутрішніх справ переплатило за кожну машину Mitsubishi Outlander phev, закуплену для поліції, щонайменше 112 тисяч гривень. Про це повідомив бізнесмен і автогонщик Олексій Тамразов в Facebook.

“Mitsubishi outlander phev я розмитнив. Підсумкова вартість, згідно даних митної декларації – 1.161 Blog Entries: млн грн. Потрібно врахувати, що маючи можливість імпортувати безпосередньо з Японії (як офіційний імпортер), економія від цієї ціни могла б скласти близько 90 тис. Грн (10% – приблизно 2500 євро мито в ЄС і нарахування на цю суму у нас). Але навіть при такій, що не дуже вигідною схемою імпорту, ціна нижче “поліцейської” на 152 тис. грн. Відібрати 40 тис. грн вартість “спец обладнання” – вийде різниця в 112 тис. грн на авто. За чесному, все 200 “, – написав він.
Також Тамразов повідомив, що для постановки на облік, йому необхідно отримати сертифікат, уточнивши, що пару тижнів тому сертифікат на “тип” Mitsubishi outlander отримав імпортер “ЕМ ЕМ СІ Україна”.

“Як виявилося, пару тижнів тому сертифікат на” тип “Mitsubishi outlander – отримав імпортер” ЕМ ЕМ СІ Україна “. Так, той самий. Згідно з постановою Кабміну № 738- тепер він повинен мені видати сертифікат на автомобіль. Вони ще нікому не видавали. я буду перший. Усно, вже висловлюють сумніви, що мені його видадуть. Хочу я на це подивитися. Завтра напишу заяву “, – уточнив він.


Поділитися публікацією: