Поділитися публікацією:

Фото: versii.if.ua

На відкритті мобілізаційного центру Української Добровольчої Армії у Франківську Василь Абрамів продемонстрував такий же вогнемет, з якого випустили снаряд по «офісу» польового командира сепаратистів Михайла Толстих, відомого як Ґіві.

Як відомо, ватажок терористів був ліквідований уранці 8 лютого 2017 о 6:12 із реактивного вогнемета «Шмєль» («Джміль»).

Ця подія не залишилась поза увагою франківських активістів. Тож в УДА згадали, що подібну зброю «відібрали» у бойовиків в Авдіївці ще навесні. На відкритті мобілізаційного центру Української Добровольчої Армії Василь Абрамів, очільник Івано-Франківського обласного осередку ДІЯ та УДА Прикарпаття, продемонстрував вогнемет всім присутнім, пишуть Версії.

«Минулого тижня відбулася подія, яку всі з радістю зустріли – знищення одного із терористів, бойовика ДНР Михайла Толстих з позивним Ґіві, – розпочав «презентацію» Абрамів. – Це реактивний вогнемет російського виробництва, якого немає на озброєнні в наших Збройних Силах України.

Саме з такої зброї був запущений снаряд. Про це розповідали у всіх новинах. Хлопці наші здобули цей трофей в бою на Авдіївській промзоні. Це було навесні. Я спочатку не надавав цьому значення, але потім покопалися і знайшли його. Тому хочемо вам продемонструвати, яку зброю поставляє російська армія, допомагаючи терористам обстрілювати наші ЗСУ».


Поділитися публікацією:
Теги: