Поділитися публікацією:

Фото ілюстративне
В Україні збираються прибрати акциз, ПДВ і ПФ для електроавтомобілів, а, можливо, і компенсувати власникам електрокарів частина вартості машини.

Через три роки частка електромобілів повинна складати 15% від всіх проданих авто. Про це під час круглого столу заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Щоб досягти цього показника, Кабмін планує зробити електрокари більш привабливими для українських автолюбителів. Перш за все, уряд спробує зменшити вартість електричних моделей. Мінтранс планує скасувати податок на електромобілі в Україні, а також ПДВ і збір до пенсійного фонду при першій реєстрації. Сумарно це дасть можливість зменшити ціну на 21,6%.

За словами Володимира Омеляна, в Міністерстві також розглядається варіант компенсації частини вартості електрокара. Такі пільги існують в США і багатьох європейських країнах.

Крім того Володимир Омелян не виключає, що в перспективі в Україні може початися виробництво електромобілів, а це зменшить їх вартість. Міністр вважає, що потенційними інвесторами можуть стати Volkswagen, Hyundai, Toyota, Honda, Suzuki, Nissan, Fiat.

Нагадаємо, що в минулому році Україна увійшла в першу десятку країн Європи з продажу електроавтомобілів.

Джерело 


Поділитися публікацією:
Теги: