Поділитися публікацією:

Фото: gk-press.if.ua

Сьогодні, 17 лютого, до Івано-Франківська з робочим візитом приїхав перший віце-прем’єр-міністр України – міністр екомонічного розвитку та торгівлі Степан Кубів. Він взяв участь у засіданні Ради з просування експорту Прикарпатського регіону.

“Минулого року була проведена велика робота на підтримку експортерів. Макростабілізація, яка була досягнута в минулому році, говорить, що наші можливості в 2017 році будуть вищими. Загальний економічний успіх країни складається з регіональних”, – розповів Степан Кубів.

Він також згадав про трагічні події Майдану трирічної давності, подякував всім за патріотичну позицію та вшанував пам’ять загиблих хвилиною мовчання. На засідання ради прибули й народні депутати – Михайло Довбенко, Юрій Соловей.

“Вперше за 6 років ми стикнулися з ситуацією, коли робочі місця створюються швидше, ніж знаходяться люди, готові працювати. Щодо Івано-Франківщини зазначу: керівництво міста і області має однакове бачення проблем регіону”, – додав Степан Кубів.

Високопосадовець також зазначив, що багато світових краін сприймають Україну як потенційно дуже хорошого економічного партнера.

DSC_7341

DSC_7347

 


Поділитися публікацією:
Теги: