Поділитися публікацією:

Фото ілюстративне

Сьогодні, 17 лютого, відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань депутатської діяльності, етики і регламенту.

Про виконання програми соціально-економічного розвитку доповів директор департаменту економіки облдержадміністрації Володимир Попович. Він зазначив, що у 2016 році не вдалося виконати основний показник, індекс промислової продукції, на 100%. Одна з причин – зниження видобутку нафти і газу. Одним із основних напрямків економіки вважають туризм, адже без розвитку інфраструктури отримали 1 млн 700 тисяч туристичного збору.

“Розвиток туристично-рекреаційної сфери є для нас пріоритетний і ми хочемо поставити питання про розвиток Карпатської рекреаційної зони. Поставимо це питання міністру економіки, який сьогодні прибув до міста”, – повідомив Володимир Попович.

Втішною новиною, за словами Василя Поповича, є те, що за 11 місяців по експорту Україна має першу позицію. В Прикарпатті в експортному потенціалі деревина.

Також Василь Попович розповів про те, що в поточному році будуватиметься завод Леоні:

“Це серйозне питання, що потребує серйозно вивчення. Перед нами стоїть проблема залучення робочої сили з усієї округи. Такої проблеми очікуємо і по заводу Леоні, тому такі пріоритети ми ставимо собі на наступний рік.”


Поділитися публікацією:
Теги: