Поділитися публікацією:

Фото: dzerkalo.media

В Коломийській ЗОШ № 4 з нагоди присвоєння Сергієві Лисенку звання “Полковника”  зібралися рідні, побратими та небайдужі віддати честь Герою АТО.

На заході військовий комісар підполковник Юрій Копадзе зачитав витяг з наказу Міністра оборони України № 714 від 24 вересня 2015 року “про присвоєння військового звання “ПОЛКОВНИК” заступнику командира загону спеціального призначення по роботі з особовим складом третього окремого полку спеціального призначення оперативного командування “Схід” Збройних Сил України підполковнику Лисенку Сергію Петровичу, повідомляє “Дзеркало Коломиї”.

Бойові побратими згадували Сергія як мужнього, відважного і самовідданого солдата. За ці якості характеру, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності  29 вересня 2014 року чоловік був нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

Від 14 серпня 2014 року Сергій Лисенко є “Почесним громадянином Коломиї”.

Нагадуємо, що загинув Сергій Лисенко під Сніжним Донецької області, який разом з іншими військовослужбовцями потрапив у засідку терористів.

9j75OcqjV1g


Поділитися публікацією:
Теги: