Поділитися публікацією:

Фото: firtka.if.ua

17 лютого, в закладі «Biblioteka Pub» відбувся «Благодійний музичний вечір», на якому збирали кошти для Залучанського дитячого будинку, де перебувають вихованці з особливими потребами.

У рамках концерту учасники та гості мали можливість насолодитись гарною музикою, чуттєвими поезіями та смачним чаєм. На сцені виступали: гурт «FOR.ma», гурт «DiZeX BAND», Андрій Маврик, а також поети Герда Соняш та Любомир Винник.

Організаторам вдалось зібрати в одне місце велику кількість добрих людей, тому на кілька годин «Бібліотека» наповнилась щирістю та добротою.

 

Всі охочі пожертвували частинку любові від себе діткам, які так цього чекають.

Організатори висловлюють щиру подяку всім, хто відвідав «Благодійний музичний вечір», дякують виконавцям, закладові, та всім тим, хто долучився до допомоги.

За один вечір, було зібрано 3035 гривень. Дану суму коштів зібрали не тільки на події, а й в онлайн-режимі. Оскільки метою було зібрати 4350 гривень, для купівлі рекуператора (пристрою, який виробляє чисте повітря), збір коштів в онлайн-режимі продовжується до 20 лютого.

Отож, ще можна допомогти, перерахувавши трохи коштів для дітей, їм це потрібно, як і Ваша любов. Реквізити для допомоги: ПриватБанк 5167 9872 0870 4300 (Бесенюк Дмитро).


Поділитися публікацією:
Теги: