Поділитися публікацією:

Фото ілюстративне

Дитячий хор Церкви Матері Божої Неустанної Помочі виконав Молитву на Різдво.

Сучасна авторська колядка барда, нацгвардійця, учасника проекту #ПісніВійни Зиновія Медюха “Молитва на Різдво” у виконанні дитячого хору Церкви Матері Божої Неустанної Помочі (м. Івано-Франківськ). Солісти і музиканти – хор “В руках Марії” Церкви Матері Божої Неустанної Помочі. Виконання відбулося в Івано-Франківську, у храмі, 29 січня 2017 р.

У рамках проекту #ПісніВійни сучасну колядку про АТО “Молитва на Різдво” записали автор Зиновій Медюх, співачка Оксана Муха і вокальна формація “Піккардійська Терція” (аранжування – Володимир Якимець; запис – Jenny Records). Про це пишуть Версії з посиланням на Пісні Війни.

Соціально-мистецький проект #ПісніВійни – масштабна громадська ініціатива, завданням якої є пошук та запис на професійній студії звукозапису пісень, створених українськими воїнами, які воювали та досі воюють на сході України.

Надзавдання проекту – зберегти сучасну україномовну військову пісню як у контекстах музичної культури й патріотичного виховання, так і в контексті історії України.

Мета проекту – запис та випуск компакт-диску під назвою #ПісніВійни, який об’єднає близько 15 україномовних пісень, написаних українськими захисниками під впливом пережитого у зоні АТО.

Сторінка проекту #ПісніВійни у Facebook – https://www.facebook.com/pisni.vijny/


Поділитися публікацією:
Теги: