Поділитися публікацією:

Фото взято з інтернету

У Франківську бурульки з дахів уже не падають, але у зв’язку з відлигою, на голови людей можуть обвалитися важкі каменюки. Старі будинки підточує тала вода і на землю падають елементи даху, ліпнина та просто зруйновані частини споруди.

Про це повідомляє Муніципальна варта Івано-Франківська.

“18 лютого надвечір на тротуар упала ось така каменюка з шматком бляхи. Обвалилася вона з будинку №30 на вулиці Шевченка”, – йдеться у дописі.

Місцеві жителі відразу зателефонували до Муніципальної варти. Працівники оцінили можливість подальшого руйнування будинку та відгородили небезпечні ділянки тротуару стрічкою.

“Також ми передамо інформацію в управління ЖКГ, аби ті звернули увагу на аварійний стан старого дому. Все-таки, такий камінь впавши на голову людини може призвести до її загибелі”, – пишуть вартові.

Та рекомендують  франківчанам на час відлиги не наближатися впритул до стін старих будинків. Якщо ж ви помітили місце імовірного обвалу, або уже побачили як каміння обвалилися з даху, телефонуйте цілодобово у чергову частину «Муніципальної варти» за номером 0678809924.


Поділитися публікацією:
Теги: