Поділитися публікацією:

Фото: galka.if.ua

Вчора, 19 лютого, в Івано-Франківську провели фестиваль культур Global Village.

На заході були присутні представники семи країн світу: Бразилія, Мексика, Індія, Туреччина, Єгипет, Індонезія та Китай. Кожен охочий міг познайомитися з їхньою культурою, адже відвідувачі мали шанс поспілкуватися з представниками країн, спробувати їхню їжу, послухати національну музику та побачити національну символіку.
Як зазначила організатор фестивалю Ольга Федорик, “Global Village – це унікальна можливість для жителів нашого міста познайомитися з культурою інших країн, розширити свої горизонти та зламати стереотипи.”
“Галці” вдалося поспілкуватися з учасниками нинішнього дійства.

“Для мене Global Village – це насамперед чудова нагода поспілкуватися з українцями та звісно поділитися з ними моїмм традиціями. Насправді я б хотів відвідати схожий фестиваль у себе вдома, в Індії, адже це цікаво бачити навколо себе людей з різних країн, провести культурний обмін та і просто завести друзів з усього світу”,-  розповів волонтер з Індії Шівам.

“У нас є багато смаколиків з Туреччини, серед них і лукум, і домашні чіпси, і горішки, і кебаби. Крім того, ми привезли наш прапор, буклети та листівки з пейзажами Батьківщини та багато чого іншого. Я знаю, що в Україні люблять турецьку пахлаву, але, на жаль, я не зміг її привезти,”” – ділиться  Махмут з Туреччини.

“Я вже мала нагоду познайомитися з жителями Івано-Франківська, але найбільше мені сподобалися дітки. Вони завжди підходять до нас, куштують нашу їжу та грають з традиційними індонезійськими іграшками. Особливо їм подобається та, яка схожа на українську дзиґу, але в неї дещо складніший механізм. Насправді дуже цікаво знайомитися з новими людьми, носіями інших традицій, так ти відчуваєш, що твої погляди розширюються і ти стаєш громадянином світу”, – зізнався Нуріл з Індонезії.

Такий фестиваль проводиться не вперше в Івано-Франківську, проте він досі приваблює багатьох людей.

Ініціатором акції є міжнародна молодіжна організація AIESEC, яка і запросила цих волонтерів з різних куточків світу відвідати наше місто.

Текст: Тетяна ПРОКОПІВ

festival-kuhni-aysek-1-of-27

festival-kuhni-aysek-2-of-27

festival-kuhni-aysek-7-of-27

festival-kuhni-aysek-8-of-27

festival-kuhni-aysek-9-of-27

festival-kuhni-aysek-13-of-27

festival-kuhni-aysek-18-of-27

festival-kuhni-aysek-19-of-27

festival-kuhni-aysek-22-of-27

festival-kuhni-aysek-24-of-27

festival-kuhni-aysek-27-of-27


Поділитися публікацією:
Теги: