Поділитися публікацією:

Фото ілюстративне

Як повідомлялось раныше 9 лютого у вольєрі вольєрного господарство ПП «Спеціалізоване, лісо-мисливське, природно-заповідне, науково-дослідне «Чорний ліс», що у селі Рибне Тисменицького району загинула дика свиня.

За висновком випробувального центру Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи було встановлено, що тварина загинула внаслідок ураження вірусом африканської чуми.

Всього у вольєрі перебувало сім диких свиней, повідомляє управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА. Проведено умертвління та спалення трупів диких свиней, знищення шляхом спалювання малоцінний інвентар, годівниці, залишки кормів, тару та інший контамінований інвентар. Проводиться дезінфекція території зараження — 250 кв. метрів вольєру та 1000 кв. метрів прилеглої території.

Зона захисту встановлена в радіусі 3 км від неблагополучного пункту, в яку входить територія с. Рибне та мисливські угіддя Рибницького лісництва. Зона нагляду — у радіусі 20 км від межі зони захисту.

Для ліквідації наслідків задіяні управління Держпродспоживслужби, ветеринарна служба, відділ національної поліції, користувачі мисливських угідь.


Поділитися публікацією:
Теги: