Поділитися публікацією:

Фото ілюстративне

Перерахунок субсидій на оплату житлово-комунального господарства для всіх її одержувачів буде проведений в березні через підвищення тарифів на електроенергію. Про це йдеться в постанові До абінета міністрів України №848.

Отримувачів субсидій, яким рахунок за опалення теплопостачальні підприємства формують по нормі з урахуванням фактичної температури зовнішнього повітря, буде компенсована утворюється різниця в тарифах за тепло.

Субсидії в даному випадку будуть перераховуватися органами соціального захисту населення автоматично – без додаткового звернення громадян, після завершення опалювального сезону.

Наприклад, субсидія була призначена виходячи з тарифу на тепло в жовтні 29,065 грн. / Кв. М опалювальної площі. У грудні і січні тарифи відповідно становили 31,43 грн. І 37,27 грн. / Кв. М 0 різницю в кінці опалювального сезону держава компенсує у вигляді перерахунку розміру субсидії “ , – йдеться в повідомленні.

Доплата проводитиметься через особові рахунки громадян в теплопостачальних організаціях, які зобов’язані за результатами опалювального сезону зробити перерахунок і відобразити всю необхідну інформацію в платіжці.

У всіх інших випадках, при зростанні тарифів на той чи інший вид комунальних послуг, на який надається субсидія, перерахунок розміру безповоротної держдопомоги здійснюється з моменту змін”, – йдеться в повідомленні.

Мінпром


Поділитися публікацією: