Поділитися публікацією:

Фото взято з архіву

Держлісагентство оголосило конкурс на зайняття вакантної посади Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства.

З 21 лютого 2017 року наказом Державного агентства лісових ресурсів України оголошено конкурс на зайняття вакантних посад державних службовців територіальних органів, йдеться на сайті агентства.

– Ми розпочинаємо комплексне оновлення лісової галузі. Своїм наказом оголосила конкурс на зайняття вакантних посад державних службовців територіальних органів Держлісагентства, – написала на своїй сторінці у фейсбуці голова Держлісагенства Христина Юшкевич.

Як відомо, минулого тижня в Держлісагенстві погодили звільнення багаторічного начальника обласного управління лісового і мисливського господарства Олексія Голубчака. Голубчак звільнений в порядку переводу на іншу посаду: він працюватиме заступником нового начальника управління, якого визначать на конкурсі,  пише Курс.

Окрім Івано-Франківського управління, конкурсний відбір оголошено також на посади начальників Запорізького, Луганського, Рівненського, Харківського, Хмельницького, Чернігівського обласних управлінь лісового та мисливського господарства і Київського обласного та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства; перших заступників – головних лісничих Дніпропетровського та Миколаївського обласних управлінь лісового та мисливського господарства; заступника начальника – головного інженера Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства; заступника начальника Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства; заступника начальника – завідувача сектора планування та економічного аналізу Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства; заступника начальника – начальника відділу фінансів та економіки Луганського обласного управління лісового та мисливського господарства, заступника начальника – завідувача сектору економіки, фінансування та планування Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Термін прийняття документів – 15 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу. Конкурсні відбори розпочнуться з 20 березня 2017 року.

З загальними умовами проведення конкурсу та спеціальними вимогами до осіб, які претендують на зайняття посади державної служби категорії «Б» можна ознайомитися на сайті Держлісагентства у рубриці «Конкурсний відбір керівників» за посиланням.


Поділитися публікацією:
Теги: