Поділитися публікацією:

Фото ілюстративне

Під час несення служби по нагляду за дорожнім рухом в рамках проведення профілактичних заходів працівникиБогородчанського відділення поліції 21 лютого близько 11 год на автодорозі Богородчани-Гута затримали автомобіль «Ауді А6» зномерними знаками, які не належать цій машині.

PM598image001

З’ясувалося, що державний номерний знак автомобіля, яким керував 29-річний житель сусіднього Надвірнянського району, насправдіналежить іншій іномарці. Крім того, під час звірки номерів вузлів і агрегатів автомобіля з базами даних поліції було встановлено, щовін не зареєстрований на території України. Водія та транспортний засіб доставлено в Богородчанське відділення поліції для з’ясування обставин.

Наразі за цим фактом розпочато кримінальне провадження за ст.290 Кримінального кодексу України (Знищення, підробка або замінаномерів вузлів та агрегатів транспортного засобу). Такі дії караються штрафом від ста п’ятдесяти до двохсот п’ятдесятинеоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк дотрьох років.


Поділитися публікацією:
Теги: