Поділитися публікацією:

Фото взято з інтернету

Минулого року на сесії обласної ради скасували Порядок проведення руслоочисних та руслорегулювальних робіт на річках області через невідповідність законодавству. Нового порядку досі немає.

Про це говорили на засіданні комісії з питань соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю, розвитку малого та середнього бізнесу 22 лютого.

Депутат Олександр Левицький зауважив, що немає підготовленого проекту Порядку.

«Не дали повноцінну нову редакцію ,а щось на основі старої. Пропоную це питання не розглядати», – сказав він.

Заступник начальника обласного управління водних ресурсів  Віталій  Пернаровський пояснив, що Порядок не пройшов через всі компетентні служби, зокрема, у Києві.

«Таке серйозне питання ми перевели на політичну площину. Добре, що ми не маємо серйозних паводків у області, як на Закарпатті. Наші береги не захищені. Колишня програма сприяла хоч трохи ліквідовувати недоліки», – прокоментував голова комісії Остап Дзеса.

На думку Василя Гладія, треба попередити наслідки негоди, проводити руслоочисні роботи, але не давати на цьому комусь наживатися.

Пану Роману порекомендували скласти порівняльну таблицю й показати, що змінили, а що залишили. Члени комісії вважають, що всі дрібниці погоджувати у Києві не варто, на це є обласна влада.

Тож за Порядок проведення руслоочисних та руслорегулювальних робіт на річках  Івано-Франківської області відправили на доопрацювання.

Джерело


Поділитися публікацією:
Теги: