Поділитися публікацією:

Фото: galka.if.ua


22 лютого на Прикарпатті перебуває екс-голова Одеської ОДА, політик Міхеіл Саакашвілі.


Зокрема у Бурштині він провів зустріч з працівниками Бурштинської ТЕС. Гість говорив про підрив енергетичної безпеки держави компаніями Ахметова та соціальний захист працівників його підприємств, інформує кореспондент “Галки” з місця події.

Як відомо, бурштинці вимагають росту зарплат та повернення БуТЕС у державну власність, натомість керівники кажуть, що у енергетиків й так високі доходи.

“Декілька днів тому ми були на Волині, там та ж сама ситуація, вони розповідають про збитки, та те що в них (Ахметова) немає грошей хоча ми всі розуміємо що це брехня”, – сказав Саакашвілі.

Крім того у своєму виступі політик наголосив, що фірми донецького олігарха не піклуються про екологію.

Здалася дивною Саакашвілі і позиція держави щодо торговельної блокади, адже виходить, що влада захищає інтереси ТЕС Ахметова і відповідно, його доходи. Він наголосив, що продукція тієї є БуТЕС, яка працює на вугіллі, йде на експорт, тобто під загрозою лише прибутки бізнесмена.

“Всі ці розмови про те, що якщо не буде антрациту (вугілля) – зупиниться вся енергетика, то ось цифри…Лише 12,5 % виготовленої в країні електрики формується з антрациту. Нам з телевізора розказують абсолютну брехню”, – сказав політик.

Натомість народ залякують відключеннями. Тому він закликав, аби люди об’єднували проти влади та проти монополії Ахметова.

burshtinska-TES-Saakashvili-8

burshtinska-TES-Saakashvili-7

burshtinska-TES-Saakashvili-6

burshtinska-TES-Saakashvili-5

burshtinska-TES-Saakashvili-4

burshtinska-TES-Saakashvili-3

burshtinska-TES-Saakashvili-0

 

Текст: Віталій ЯКОВИШИН

Джерело 


Поділитися публікацією:
Теги: