Поділитися публікацією:

Фото ілюстративне

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (НКРЗІ), затвердила збільшення граничних тарифів на універсальні послуги поштового зв’язку в середньому на 49,4%.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби НКРЗІ, передає БізнесЦензор .

Як наголошується в повідомленні, тарифи підвищено за пропозицією “Укрпошти”.

“Проектом змін граничних тарифів на універсальні послуги поштового зв’язку пропонується збільшити розмір тарифів на пересилання письмової кореспонденції в межах України, а саме: на пересилку простих поштових карток, листів, бандеролей та пересилання рекомендованих відправлень (поштових карток, листів, бандеролей) на 59,6 % і на пересилку посилок по Україні на 22,0%; рівень підвищення тарифів у середньому становить 49,4% “, – сказано в повідомленні.

Затверджене комісією рішення в установленому законодавством порядку буде подано на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України та набере чинності з дня його офіційного опублікування.

Як повідомлялося, державне підприємство поштового зв’язку “Укрпошта” також  ініціювало підвищення тарифів на доставку друкованих видань  від 53,8% для регіональних, до 65,5% – для загальнодержавних видань.

У свою чергу національний союз журналістів вимагає від дирекції “Укрпошти” погашення заборгованості перед видавництвами, яка за станом на 8 лютого становила 265 млн грн або 46% від загального обсягу передплати. “Укрпошта” обіцяє погасити заборгованість перед друкованими виданнями до квітня .


Поділитися публікацією:
Теги: