Поділитися публікацією:

Сьогодні близько 5-ої ранку зайнялася пожежа у наметовому містечку для військових 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади.

Ймовірною причиною займання є замикання електропроводу і одному із наметів, а швидке розповсюдження вогню можна пояснити вітряною погодою.

За словами прес-офіцера бригади Юрія Лелявського в пожежі  військові втратили більше 10 наметів на 50 ліжок, проте 4 шатра вдалось врятувати і винести частину майна із інших. Від вогню особовий склад не постраждав, але 5 бійців гірсько-штурмової мають незначні опіки, проте у госпіталізації потреби нема.

16930494_1247009238669820_1152831917_o

Також редакції Вільне.ІНФО стало відомо, що цієї ночі військові будуть ночувати у казармі, в яких саме завершувався ремонт. Приміщення опалюється і може вмістити усіх військових із наметового містечка.

Чутки про вибухи під час пожежі прес-служба бригади спростовує:

  • У вогні перегорали металеві труби солдатських ліжок, цей тріск сусіди частини могли сприйняти за постріли, хоча хто чув звуки пострілу сплутати з тріском важко сплутати, – коментує Юрій Лелявськй. – Проте запевняю, що уся зброя зберігається в приміщенні у металевому контейнері й не можу бути на руках військових у час поза тренуваннями.

 


Поділитися публікацією: