Поділитися публікацією:

Фото: dzerkalo.media 

Пожежна частина з 70 осіб атестованого складу охороняє Коломию та Коломийський район. Ще один структурний підрозділ знаходиться в Отинії. Є й чотири сільські пожежні команди – у Печеніжині, Гвіздці, Коршеві та Спасі, додатково такі команди для охорони мають створити у нових ОТГ на Коломийщині.

Нещодавно коломийські рятувальники поповнили автопарк новим пожежним  автомобілем. Ключі від машини вогнеборцям в Івано-Франківську вручив Президент України, а народний депутат Андрій Іванчук домігся, щоб автомобіль отримала саме Коломия.

“За його сприяння ми змогли отримати новий автомобіль, – каже начальник Коломийського МРВ УДСНС Ігор Вацик. – Він значно потужніший за наш попередній”.

До цього у пожежній частині було три автомобілі.

Ігор Вацик розповів про переваги подарованої машини.

“Має більшу проходимість, бо чотири колеса ведучі. В автомобілі міститься чотири тонни води, для порівняння – наша попередня має 2,3 тонни. Також у новій машині у півтора раза більше піноутворюючих. Також встановлені ліхтарики іноземного зразка, які одразу заряджаються від генератора в автомобілі. Попередні машини нам доводилося доукомплектовувати, а тут є все необхідне”.

Днями пожежна частина отримала ще один подарунок – меценати благодійного фонду “Покуття” закупили для частини чотири сучасні захисні каски.

“Нам дуже приємно, що фонд пішов назустріч і зробив такий подарунок, – розповідає Ігор Вацик. – Тепер особовий склад матиме в чому виконувати поставлені завдання. На сьогодні ще залишається потреба десь у 40 касках та спеціальному взутті”. 

DSC_5018-768x508

DSC_5034-768x508

DSC_5049-768x508

DSC_5071-768x508

DSC_5184-768x508

DSC_5223-768x508

Джерело


Поділитися публікацією:
Теги: