Поділитися публікацією:

Фото: Олександра ЩЕРБАКОВА-ОЛІЙНИК

Сьогодні на сесії Коломийської міськради депутати внесли зміни у структуру та чисельність апарату міської ради та її виконавчих органів.

На сесії збільшили кількість працівників управління надання адміністративних послуг (УНАП) на 6 штатних одиниць. А у службі у справах дітей штат збільшили на одного працівника.

В той же час зменшили кількість працівників відділу управління комунальним майном на 2 штатні одиниці.

Також у міській раді створили новий відділ – відділ інформаційних технологій, де працюватимуть 3 осіб, два з яких перейдуть сюди з відділу інформаційної політики.

Тобто загалом у міській раді збільшили штат на 6 осіб.

“Центральні органи влади передали нам повноваження, – так пояснив необхідність збільшення чисельності апарату міськради міський голова Ігор Слюзар. – У нас 12 тисяч сімей перебуває на соцзахисті. Відтепер прийом документів по субсидіях прийматиме адміністративний центр. Соцзахист займатиметься соціальними послугами, а адміністративний центр – адміністративними”. 

Нагадаємо, у 2016 році Коломийська міська рада збільшувала свій штат кілька разів. Зокрема, торік був створений новий відділ – відділ інвестиційної політики. Загалом штат ратуші зріс на 17 працівників. 

Джерело

 


Поділитися публікацією:
Теги: