Поділитися публікацією:

Фото взято з архіву

Вчора  відбувся семінар-навчання з питань електронного декларування для спеціалістів обласної державної адміністрації та виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.
Перед присутніми виступили заступник голови облдержадміністрації Валерій Крецул, начальник відділу кадрової роботи апарату ОДА Анатолій Мельничук, начальник відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення апарату ОДА Ігор Фіняк, заступник начальника юридичного відділу ОДА Олеся Зрайко.

Нагадаємо, кампанія електронного декларування розпочалася ще у 2016 році. З 1 січня цього року коло суб’єктів значно розширилося: е-декларації повинні заповнити усі особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, а також прирівняні до них посадові особи. Як зазначив заступник голови ОДА Валерій Крецул, таке навчання проводиться з метою мінімізації технічних труднощів, які виникали раніше при складанні електронних декларацій.

Держслужбовцям розповіли про види декларацій, терміни їх подання, ознайомили з особливостями процедури подачі електронних декларацій у 2017 році та відповіли на запитання щодо нюансів заповнення та подання документа. Роз’яснення суттєвих моментів заповнення е-декларації супроводжувалось мультимедійною презентацією.

Джерело

 


Поділитися публікацією:
Теги: