Поділитися публікацією:

 Фото: 0342.ua

У 2017 року українсько-канадський проект ПРОМІС розпочинає розподіл коштів Фонду підтримки ініціатив з демократичного врядування та розвитку. Про це заявив під сьогоднішнього засідання «Умови розробки та впровадження проектів у рамках Фонду підтримки ініціатив з демократичного врядування та розвитку» директор проекту Олександр Кучеренко.

За його словами, Фонд допомагає містам-партнерам в реалізації ініціативи, які відображають пріоритети міст у сфері врядування, маркетингу і брендингу міст, та надає адміністративні послуги у впровадженні відкритого демократичного врядування та задля підвищення рівня прозорості та процесу прийняття рішень .

«Фондом передбачається надання фінансової підтримки на впровадження проектів у кожному з міст-партнерів у розмірі до 400 тис. грн. Передбачається, що дана фінансова підтримка буде спрямована на впровадження не більше як двох проектів у кожному з міст-партнерів Проекту», – відзначив Олександр Кучеренко.

Нагадаємо, сьогодні у туристично-інвестиційному центрі (Ратуша) у рамках українсько-канадського проекту «Партнерство для розвитку міста» (ПРОМІС) відбулося інформаційне засідання «Умови розробки та впровадження проектів у рамках Фонду підтримки ініціатив з демократичного врядування та розвитку».

Джерело


Поділитися публікацією:
Теги: