Поділитися публікацією:

Фото: report.if.ua

У четвер, 23 лютого, ГО «Мами Прикарпаття» разом із прокуратурою пішли у школу №7, щоб перевірити, як там годують дітей. Вони спробували їжу, а також взяли зразки порцій та відправили їх на дослідження.

Заступник директора по виховній роботі Ганна Кенюк сказала, що у їдальні харчується сама, а скарг не чула жодного разу.

«Якість їжі у нас висока і ціна нормальна. Порція коштує 14-15 гривень. Деякі діти можливо не доїдають, але це через те, що самі батьки просять, щоб ми не змушували дітей їсти», – говорить Кенюк.

Активістки запевнили, що працівникам нема чого боятись, якщо у них все нормально. Після цього вони самі спробували їжу. Кажуть, що у сосисці відчули різкий смак приправ, пюре трохи водяне, але все ніби їстівне.

 

Директор школи Марія Попович зазначила, що саме повернулась із наради, де директор департаменту освіти Ігор Смаль сказав, що перевірки повинні проводитися з відповідними дозволами.

«У нас смачно готують, ми слідкуємо за цим. Крім того, ми проводили анкетування серед учнів. Виявилось, що більше 80% дітей задоволені їжею», – запевнила директор.

Крім того, школу повинні попереджувати про будь-яку перевірку, каже Марія Попович. Та активістки заперечили і сказали, що перевірка не буде об’єктивною, якщо прийти за попередньою згодою.

«Кожен, хто зайшов на кухню, повинен мати бахіли, халати, санітарні книжки. Ми багато зусиль вклали у школу, але і з вашої сторони все має бути згідно з нормами», – сказала директор школи №7.

Голова «Мам Прикарпаття» Мар’яна Вершиніна зазначила, що ніхто сторонній на кухню не заходив, там був тільки представник санстанції.

«Ми хочемо покращити якість харчування, щоб батьки чітко розуміти як годують їхніх дітей. Ми маємо дивитись і слідкувати за харчуванням, бо нам надходять скарги», – додає Вершиніна.

Представник санстанції Лілія Хоманець розповіла, що для дослідження відібрали готові страви, змиви із столових приборів.

«Ми дослідимо якість миття столового посуду та наявність бактеріальних інфекцій у їжі. Результати залежать від самого дослідження, тому важко сказати, коли точно вони будуть готові», – додала Хоманець.

Джерело 


Поділитися публікацією:
Теги: