Поділитися публікацією:

Фото ілюстративне

В Яремче відбулося чергове засідання міської комісії ТЕБ та НС «Про розгляд питання щодо спалаху інфекційної захворюваності кору у Яремчанській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2».

Під час засідання до членів комісії доведено інформацію директора ЗОШ № 2 про те, що на сьогоднішній день на «кір» захворіло 8 дітей і 1 вчитель інформатики.

Про це повідомили в Управлінні з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації.

За результатами засідання комісії та заслуховування членів комісії, керуючись листом Надвірнянського міськрайонного відділу ДУ «Івано-Франківській ОЛЦ МОЗ України» та з метою попередження спалаху інфекції (кору) в інших дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах Яремчанської міської ради рекомендовано призупинити навчально-виховний процес в ЗОШ № 2 терміном з 24 лютого по 10 березня 2017 року включно.

Проведеною роботою, щодо уточнення інформації по випадку захворюваності на кір встановлено, що в Яремчанськой міській лікарні, а саме в інфекційному відділенні на стаціонарному лікуванні знаходиться 3 дітей та 6 чол. за даними обліку в тому числі 1 дорослий на амбулаторному лікуванні. Загальна  кількість учнів у ЗОШ № 2 становить 350 чол.


Поділитися публікацією:
Теги: