Поділитися публікацією:

Фото ілюстративне

Роботодавець перешкоджав перевірці. Результат – сплата штрафу в стократному розмірі мінімальної заробітної плати, а саме – 320 тис. Грн. Про це повідомила прес-служба Держпраці в Івано-Франківській області.

Інспекторами Управління Держпраці в Івано-Франківській області було проведено планову перевірку ТОВ «Технобуд-Сервіс» щодо дотримання норм законодавства з питань охорони праці та трудового законодавства.

Встановлено, що в порушення вимог статті 24 КЗпП України трудові відносини з усіма працівниками ТОВ «Технобуд-сервіс» не були належним чином оформлені: на вимогу інспекторів не представлено для перевірки відповідних договорів або наказів керівника.

Згідно з наданою ДФС інформації в 2016 році в ТОВ «Технобуд-Сервіс» працювало 37 осіб за цивільно-правовими договорами і 16 – за трудовими договорами.

Інспекторами Управління було складено акт про перешкоджання контролюючому органу в проведенні перевірки.

Згідно ст. 265 КЗпП України за недопущення до проведення перевірки з питань оформлення трудових відносин юридичні особи несуть відповідальність у вигляді штрафу в стократному розмірі мінімальної заробітної плати – 320 000 гривень.

Управлінням Держпраці в Івано-Франківській області складено протокол про адміністративне правопорушення за статтею 1886 КУпАП.

Джерело 


Поділитися публікацією:
Теги: