Поділитися публікацією:

Фото ілюстративне

Дільничні офіцери поліції Коломийського ВП отримали інформацію про незаконну порубку дерев невідомою особою в лісосмузі с. Богородичин.

Виїздом СОГ та проведеними розшуковимии заходами встановлено, що порубку 3 дерев породи дуб (про що свідчили 3 зрізи стовбурів) було здійснено 39-річним жителем одного з сіл Коломийського району, який попросив знайомого перевезти деревину до свого господарства. Трактор, яким перевозили деревину, та деревину вилучено та доставлено на спеціальний майданчик затриманого транспорту Івано-Франківської філії ДП МВС України “Інформ-Ресурси”, повідомив на сторінці у Фейсбук Остап Білейчук.

Зі служби “102” надійшло повідомлення про те, що в лісопосадці, що на одній з вулиць м. Коломиї, невідомі особи вирізають дерева породи дуб.

Виїздом СОГ на місце події було встановлено, що 29 та 40-річний жителі м. Коломиї здійснили незаконну порубку лісових насаджень, а саме: двох дерев породи “дуб звичайний”, які знаходились неподалік проходження залізничного полотна в м. Коломиї.

За вказаними фактами розпочато кримінальне провадження. За порубку даної деревини слідує покарання, передбачене ст. 246 КК України («Незаконна порубка лісу»), яке карається штрафом від 850 до 1700 грн. або арештом на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 3 років, або позбавленням волі на той самий строк.


Поділитися публікацією:
Теги: