Поділитися публікацією:

 

У Галицькому районі заплановано будівництво нових водопровідних мереж, що має забезпечити мешканців якісною питною водою.

Проект буде реалізовуватися в рамках Декларації соціального партнерства між ПАТ “ДТЕК Західенерго”, містом Бурштин та Галицьким районом. Днями в райдержадміністрації відбулося засідання робочої групи, на якій розглядалися технічні питання реалізації проекту, передає прес-служба ОДА.

У ході зустрічі обговорено виготовлення техніко-економічного обґрунтування та проектно-кошторисної документації на реконструкцію водозабору в місті Галичі та будівництво водопровідних мереж з метою забезпечення централізованим водопостачанням ряду населених пунктів району.

Зокрема, міста Бурштин, сіл Поплавники, Демешківці, Придністров’я, Німшин, Слобідка Більшівцівська, Бовшів, Задністрянське та селища Більшівці.

Враховано можливість подальшого підключення гілки водогону в напрямку населених пунктів Тустань, Дубівці, Лани, Маріямпіль. Прийнято рішення на стадії розробки ТЕО включити до проекту також села Різдв’яни та Старий Мартинів.

Джерело


Поділитися публікацією:
Теги: