Поділитися публікацією:

Фото взято з архіву

Донька народного депутата Вікторії Сюмар отримала повідомлення із завданням від адміністратора однієї з «груп смертів».

До слова, “Групи смерті”: омбудсмен закликала Нацполіцію не оприлюднювати прізвища дітей із “Синіх китів”.  Також, поліція затримала двох адміністраторів груп у соціальних мережах, що доводять підлітків до самогубства.

Про це Вікторія Сюмар написала на своїй сторінці у Facebook.

«Історія про «синіх китів» видається дивною, якщо вдома немає дітей підлітків. А коли твоя 14-річна донька каже, що півкласу «в грі», і що їй щойно адмін пристала завдання взяти лезо і на руці вирізати 4.20 – не смішно. Звернулися в поліцію. Новина про те, що адмінів знайшла і затримала Нацполіція – не надто помітна, адже в нас «перемога» завжди поступатиметься «зраді». Але це та історія, коли завдяки діям поліції вдається реально врятувати життя. За моєю інформацією, це студенти медуніверситету, які в такий спосіб проводили психологічні експерименти», – написала вона.

Нардеп, зокрема, зауважила, що адміністратор «груп смерті» чітко будили дітей о 4:20, коли рівень кортизолу в крові найвищий, і спостерігали за реакцією.

«Я бачила переписку. Якісна психологічна робота… Мотивації складно зрозуміти. Там багато застосовано речей, які медики вивчають, а от навіщо їм були жертви – це питання», – написала Сюмар.

Нагадаємо, на Івано-Франківщині 19-річна дівчина отримала підозрілі SMS-повідомлення на телефон із закликом приєднатися до смертельної гри “синіх китів”.


Поділитися публікацією: