Поділитися публікацією:

Фото ілюстративне

За словами заступника начальника управління соціального захисту населення Путилівської РДА Фрозини Бевзан, у Законі України “Про державний бюджет України на 2017 рік “написано: “Якщо умовами оплати праці передбачено підвищення посадових окладів працівників, наприклад, за роботу в установах і організаціях, розташованих на території населених пунктів, яким надано статус гірських, за роботу в певних типах закладів, за роботу в шкідливих та важких умовах праці, то зазначене підвищення враховується до мінімальної заробітної плати”. Водночас ніхто не відміняв Закон України “Про статус гірського населеного пункту”.

Мешканців Путильщини обурило те, що в рахунок мінімальної заробітної плати 3200 гривень включили 25 відсотків гірських. Тобто цю доплату у них фактично забрали, але на законодавчому рівні нарахування обумовили таким чином, що зачепитися нема до чого, інформує Буковина online.

Тому багато керівників підприємств та організацій району звернулися з цього приводу до президента, уряду та парламенту з вимогою внести корективи до відповідного законодавства.


Поділитися публікацією: