Поділитися публікацією:

Фото взято з архіву

Івано-Франківський міський суд визначив міру запобіжного заходу організатору організованої злочинної групи, яка займалась виробництвом на збутом наркотичних речовин

У суботу. 25 лютого, 2017 року, до Івано-Франківського міського суду для визначення міри запобіжного заходу було доставлено мешканця обласного центру Прикарпаття, 1991 року народження, якого підозрюють у вчинені злочину передбаченого частиною 3 статті 307 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин, вчинені організованою групою, якщо предметом таких дій були наркотичні засоби, психотропні речовини або їх аналоги в особливо великих розмірах)

Івано-Франківським міським судом встановлено, що підозрюваний мешканець обласного центру Прикарпаття підозрюється у тому, що він разом зі своїм спільником організував злочинну групу, до якої загалом входило сім осіб, частина з яких раніше уже мала судимості, і яка займалася незаконним виготовленням та збутом наркотичних речовин.

Обвинуваченням зазначено, що упродовж 2016 року, дані особи винаймали господарство у Богородчанському районі, де й займались незаконним виготовленням психотропного препарату «амфетамін». Загалом щомісяця ця злочинна група могла виготовляти та збувати близько 30 кілограмів такої наркоречовини.

Врахувавши усі вищенаведені факти та дослідивши надані докази, Івано-Франківський міський суд ухвалив обрати, щодо підозрюваного мешканця Івано-Франківська, 1991 року народження, непрацюючого раніше не судимого, міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Оскільки злочин, у вчинені якого його підозрюють, носить ненасильницький характер, то судом було також визначено й грошову заставу, як альтернативу триманню під вартою. Врахувавши кількість виготовленої та реалізованої групою психотропної наркоречовини, суд визначив йому грошову заставу у розмірі 2 250 (дві тисячі двісті п’ятдесят) розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб в сумі 3 600 000 (три мільйони шістсот тисяч) гривень.

Якщо вину підсудного вдасться довести у суді, то йому загрожуватиме від 9 до 12 років позбавлення волі із конфіскацією майна.

Джерело 

 


Поділитися публікацією: