Поділитися публікацією:

Фото ілюстративне

Хімія, фізика, біологія, географія та астрономія – для цих предметів незабаром може не знадобитися п’ять підручників, а лише один. А дисципліна буде називатися «Людина та природа». Історія України і світу теж трансформується в один предмет, так само зарубіжна і українська літератури, алгебра та геометрія.

Точні науки при цьому хочуть вивести зі списку обов’язкових. Нововведення торкнутися тільки старшої школи. А поки зміни винесли на обговорення громадськості.

У Міністерстві освіти пропонують розвантажити учнів, і дати їм вибір у кого до чого душа лежить: до точних наук або гуманітарних.

«Нам пора подолати цю багатопредметність, нікого не надихає 22 предмета в так званому універсальному профілі, ми з 22 обов’язкових предметів зробили 9, якщо ви йдете в гуманітарний профіль тоді вам потрібно знати про природу, мати уявлення, але це буде більш філософський курс ми даємо певний конструктор і даємо право вибору дітям або батькам», – сказав Павло Хобзей, заступник міністра освіти і науки України.

Об’єднання 3 предметів в один може призвести до скорочень вчителів, побоюються експерти і вчені.

Джерело 


Поділитися публікацією: