Поділитися публікацією:

Фото взято з архіву

Валерії Гонтаревої вже шукають заміну Глава Національного банку України Валерія Гонтарєва твердо має намір подати у відставку, і їй вже шукають заміну. Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна ” Час йти: Валерія Гонтарєва йде з Нацбанку “.

Про те, що Гонтарєва “категорично налаштована” поміняти місце роботи, РБК-Україна повідомили відразу кілька незалежних один від одного джерел.

“Вона давно говорила, що дико втомилася. Її основний останнім завданням був” Приват “(націоналізація ПриватБанку, – ред.) І вона це зробила. Професійно вона своє завдання в НБУ виконала”, – розповів співрозмовник видання в банківських колах.

Відзначимо, це вже не перша спроба Валерії Гонтаревої скласти з себе повноваження глави Нацбанку за більш ніж 2,5 року роботи. Однак раніше президент Петро Порошенко не наважувався подати подання на її зняття з посади.

“Цього разу, швидше за все, глава держави задовольнить прохання глави регулятора”, – йдеться в матеріалі.

Цю інформацію підтверджують і в оточенні президента, зазначаючи, що останньою краплею для Гонтаревої стала ситуація з націоналізацією ПриватБанку.

“Рішення по ній прийнято. Шукають нового главу. Вона не писала заяву, але заявила складу правління Нацбанку, що йде з посади”, – повідомив РБК-Україна співрозмовник в оточенні президента. Нагадаємо, раніше Гонтарева заявила, що екс-власникам Приватбанку загрожує кримінальна відповідальність .

Джерело

 


Поділитися публікацією: