Поділитися публікацією:

Фото ілюстративне

Днями відбулася чергова ротація працівників спеціального підрозділу податкової міліції Державної фіскальної служби України «Фантом». Для проходження служби у зоні проведення антитерористичної операції вирушили ще двоє працівників оперативних підрозділів обласної фіскальної служби, один з яких уже не вперше відправляється на Схід України боронити економічні інтереси держави. Про це повідомили в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.

Прикарпатські податківці вирушили в зону АТО

Основними завданнями податкової міліції у зоні АТО є протидія незаконному переміщенню товарів через «умовний» кордон на сході країни, контроль вантажних перевезень, автомобільних та залізничних переїздів, а також патрулювання у складі міжвідомчих груп з числа військовослужбовців та співробітників інших правоохоронних органів лінії розмежування.

Загалом, з початку 2015 року, на сході країни в складі спецпідрозділу податкової міліції ДФС України «Фантом» несли службу 26 атестованих співробітників області, з яких 8 на сьогоднішній день перебувають у зоні АТО.


Поділитися публікацією: