Поділитися публікацією:

Фото ілюстративне

В останні дні, пожежі сухостою є дуже частим явищем. Тільки за минулу добу на Прикарпатті зареєстровано 19 таких загорань

Рятувальники закликають замість спалення використувати для знищення сухого листя та трави альтернативний варіант – компостування.
Спалюючи суху траву, більшість громадян не усвідомлюють, що чинять протизаконно. Дуже часто спалення сухої трави призводить до великомасштабних пожеж. Швидкість поширення вогню надзвичайно висока, тому локалізувати такі пожежі на відкритих територіях дуже важко. Особливо небезпечним є спалювання сухої трави на полях, через які проходять високовольтні лінії електропередач, поблизу лісових масивів. У населених пунктах таке «господарювання» теж ні до чого доброго не призводить: спалення сухої трави, листя чи бадилля на присадибних ділянках переростає у неконтрольоване горіння, часто загрожує знищенням будівель та споруд житлового сектору. Крім того, спалення сухої трави може спровокувати лісові пожежі, наслідки яких передбачити важко.

Управління ДСНС в Івано-Франківській області звертається до усіх громадян із настійним проханням не спалювати сухостою та не провокувати виникнення пожеж, котрі завдають чимало збитків господарству краю.


Поділитися публікацією: