Поділитися публікацією:

Фото: uapress.info

У середу, 1 березня, представники Bloomberg опублікували рейтинг найбагатших мільярдерів світу 2017 року. 483 сходинку серед 500 багатих людей з усього світу посів українець Рінат Ахметов. Його статки оцінили у 3,66 мільярдів доларів.

Це засвідчують дані рейтингу, опублікованого на сайті агентства Bloomberg. Новину повідомляє «Преса України».

Найзаможніша людина України Рінат Ахметов увійшов у топ-500 мільярдерів, статки яких є найбільшими у цілому світі. І хоча він у рейтингу займає 483 місце, проте статки його знижуються. Оскільки в 2013 році за версією Bloomberg в рейтингу він посів 26 позицію. Тоді його фінансове забезпечення налічувало 22,3 мільярди доларів.

Слід зазначити, що очолив рейтинг один із підприємців США та засновників компанії Microsoft Білл Гейтс. Його статки були оцінені у 85, 2 мільярди. На п’ятій позиції знаходиться засновник та виконавчий директор соціальної мережі Фейсбук зі статком у 58, 5 мільярдів доларів.

Крім того, у топ-рейтингу є багато представників з Російської Федерації, однак ніхто з них не посів перші 10 сходинок найбагатших. Що ж до «найбідніших», то п’ятисотим у списку мільярдерів є засновник найбільшого банку Саудівської Аравії Сулейман аль Раджі  – 3,61 млрд.

Раніше повідомлялося, що на думку аналітиків Ахметов через блокаду Донбасу втрачає дуже багато грошей – 30 мільйонів доларів кожного місяця.

Джерело


Поділитися публікацією: