Поділитися публікацією:

Фото взято з архіву

У Коломиї відбулося засідання консультативної ради з питань місцевого самоврядування. Першим питанням був розгляд стану і перспективи подальшого функціонування міського госпіталю ветеранів війни.

17035774_383138868710503_2019248922_o

Головний лікар Федоришин Володимир Євгенійович влаштував невелику екскурсію приміщенням Коломийського воєнного госпіталю.

«Перспективний план розвитку з  2017 по 2020 рік, тобто на 4 роки. Ми хотіли би тут побачити шикарний медичний заклад, один з перших на Україні, а може й найкращий, із самою потужною реабілітаційною базою, тою що зараз потребує сьогодення та ветерани». – прокоментував сьогоднішній з’їзд головний лікар Володимир Федоришин.

У госпіталі ветеранів війни є кілька нових апаратів для покращення обслуговування військових. Одним із них є апарат ударно-хвильової терапії, який розбиває різноманітні тканинні розростання та нарости, які виникають в організмі під час травм, також допомагає при захворюваннях суглобів та кісток. Все це виліковується за допомогою ударної хвилі цього нового обладнання, – каже лікар фізіо-терапевт Степан Іванович Залозецький.

Заклад також надає реабілітацію учасникам бойових дій, які повернулися із зони АТО, в медичній установі є два психологи. Кошти, які видає облдержадміністрація є необхідністю, оскільки для ефективності лікування та реабілітації планується ще фітотерапія та водолікування, а також ліфти, щоб відвідувачі, які втратили кінцівки могли комфортно почуватися у закладі.

Цього року обласна влада виділила ще 2 мільйони гривень на ремонт і медичне устаткування.

Олена Гелетюк


Поділитися публікацією: